Suzuki S-CROSS

Дизайн

Нам часто кажуть не судити за першим враженням — та S-CROSS показує свій справжній характер вже з першого погляду. Спочатку здається, що перед нами брутальний кросовер із виразною зовнішністю, яка вимагає пригод. Але якщо придивитися ближче, стануть помітними його витончений стиль, елегантність та вишуканість.

КОМФОРТ

Екстер’єр

Квадратні колісні арки додають характерної стильної виразності екстер’єру. Сріблясті декоративні вставки на передньому та задньому бамперах створюють потужне перше враження й надають ще більшої впевненості виразній зовнішності кросовера.

Передня та задня LED-оптика

Сповнені життєвої сили та всебічної виразності, передні фари та задні комбіновані ліхтарі мають по три позиційні LED-світлодіоди. Передні габаритні вогні працюють також як денні ходові вогні.

Передня та задня LED-оптика S-CROSS
Стильний орнамент решітки радіатора S-CROSS
Стильний орнамент решітки радіатора

Виразна чорна решітка радіатора та емблема Suzuki, розміщена на окремій хромованій планці, підкреслюють яскравий дизайн передньої частини кузова та додають екстер’єру динаміки, що відразу виділяє S-CROSS.

КОМФОРТ

Інтер'єр

Навіть усередині S-CROSS спонукає жити повним життям. Просторий салон наповнюється світлом завдяки великому лобовому склу, а гарна загальна оглядовість дозволяє контролювати ситуацію на дорозі. Тому водій завжди отримує справжню насолоду від керування

Регульоване заднє сидіння

Спинка заднього сидіння регулюється за нахилом для підвищення комфорту пасажирів або збільшення об’єму багажника. Доступно в комплектації GLX.

S-CROSS Сидіння
S-CROSS Просторий салон
Просторий салон

Великий запас місця і на передніх, і на задніх сидіннях дозволяє розслабитися та отримати задоволення під час поїздки водію та всім пасажирам.

Оздоблення сидінь

Сидіння S-CROSS мають два варіанти оздоблення. Елегантні та ергономічні шкіряні сидіння з комбінованою оббивкою: натуральна шкіра для бокових секцій та екошкіра зі стильним плетінням для центральної частини. Тканинне оздоблення має аналогічний дизайн, використовуючи тиснений матеріал для центральної частини сидінь. Шкіра доступна в комплектації GLX, тканина входить до оснащення комплектації GL.

S-CROSS Оздоблення сидінь

Мультимедіа

Залишайся на зв'язку зі світом

Вирушити в нову пригоду не означає втратити контакт зі світом. S-CROSS оснащений технологіями та функціями, які допомагають підтримувати зв’язок з автомобілем й усім світом, аби ви ні на мить не поступалися власним стилем життя.

S-CROSS Дисплей медіасистеми

Дисплей медіасистеми

Мультимедійна система S-cross пропонує сучасні цифрові технології, серед яких підтримка Apple CarPlay® та Android Auto™, дзвінки через Bluetooth®. Серед стандартних функцій — радіо, відтворення аудіо і відео через порт USB та музики через iPod чи Bluetooth®.

На дисплеї медіасистеми відображається вся необхідна інформація: витрата пального, запас ходу, попередження датчиків паркування та картинка з камери заднього огляду чи системи кругового огляду.

У комплектації GL медіасистема має 7-дюймовий дисплей WVGA, у комплектації GLX — 9-дюймовий HD.

Зручний багажник

Спинка заднього сидіння, складена в пропорції 60:40, та багатопозиційна фальшпідлога багажника дозволяють легко розмістити різноманітні вантажі.

Стельова консоль

Стельова консоль містить зручні лампи освітлення салону та тримач для сонцезахисних окулярів. Доступно в комплектації GLX.

Передній центральний підлокітник

Передній центральний підлокітник регулюється для кращого комфорту водія та містить усередині бокс для зберігання дрібних речей.